Інтернет-портал Всеукраїнської громадської організації “Наукове товариство Інвалідів «Інститут соціальної політики”

   

 

НОВИНИ

11.04.2014    Робоча поїздка президента ВГО НТІ "Інститут соціальної політики" А.Г. Шевцова до Миколаїва

Миколаївське підприємство інвалідів «Літопис» відвідала цікава та значима у багатьох колах людина - Андрій Гаррійович Шевцов, Президент Всеукраїнської громадської організації НТІ "Інститут соціальної політики", доктор педагогічних наук, професор, завідуючий кафедрою ортопедагогіки і реабілітації Національного педагогічного університета ім. М. Драгоманова.
Детальніше тут: Смотреть видео на Ю-тубе

 

07.04.2014    Людей з інвалідністю оздоровлюватимуть на материковій частині України

Про це нещодавно заявила Міністр соціальної політики Людмила Денісова, відповідаючи на запитання регіональних ЗМІ. Відтепер оздоровлення громадян, зокрема й інвалідів, відбуватиметься в санаторіях та оздоровницях, що розташовані на материковій частині України.

“Більшість санаторіїв, що знаходяться на території Криму, вже націоналізовані, так званою, новою владою. Тому відпочивати і проходити лікування наші громадяни будуть виключно на материковій території України. Ті українці, які зараз знаходяться в санаторіях в Криму, зможуть добути до закінчення путівки”, – сказала Людмила Денісова.

Міністр наголосила, що найбільше в цій ситуації постраждали діти та інваліди-спинальники. Мова йде про дитячий оздоровчий центр “Артек” та санаторії для інвалідів в Саках „Пирогово” та імені Бурденка.

Уряд робить все можливе, аби вирішити питання оздоровлення громадян…”, – зазначила Людмила Денісова. Також додала, що інспектуються санаторії, в яких зможуть проходити лікування інваліди. Міністр зазначила, що для цієї категорії громадян отримання державної соціальної допомоги залишилося на тому ж рівні, при цьому проводиться робота з поліпшення умов їхнього перебування у громадських місцях.

За матеріалами Державної служби з питань ветеранів та інвалідів

 

02.04.2014    Все соцвыплаты, пенсии и льготы на 2014 год будут сохранены - Минсоцполитики

Все соцвыплаты, пенсии и льготы на 2014 год будут сохранены и их размер не уменьшится, несмотря на принятую правительством антикризисную программу, заявляет министр социальной политики Украины Людмила Денисова.
Как сообщает пресс-служба Минсоцполитики в среду, 2 апреля, речь идет о 205 тыс. малообеспеченных семей, 13,5 млн. пенсионеров, молодых матерях и других.
"Начисление льгот, социальных пособий будет происходить адресно: если доход семьи составляет менее 1 тыс. 710 грн, - такая семья нуждается в государственной защите", - отметила Денисова.
Она также отметила, что с 17 марта, с момента открытия правительственной "горячей линии", по проблемным вопросам жителей АР Крым и Севастополя поступило 5320 обращений. "Из них более 800 - вопросы сохранения государственных социальных пособий и выплат гражданам полуострова, а также предоставления льгот", - цитирует слова Денисовой пресс-служба. Министр также заверила, что Минсоцполитики делает все возможное, чтобы на территории полуострова осуществлялась выплата пенсий и других социальных пособий. "Крым и Севастополь остаются территорией Украины, а его жители - гражданами Украины. Те, у кого остался украинский паспорт, так же будут получать назначенные им помощи", - подчеркнула Денисова.
По материалам korrespondent.net
http://korrespondent.net/business/economics/3343146-vse-sotsvyplaty-pensyy-y-lhoty-na-2014-hod-budut-sokhraneny-mynsotspolytyky

 

28.03.2014    Тема сьогоднішньої прямої лінії КМУ: "Соціальний та правовий захист інвалідів та ветеранів"

28.03.2014 | 11:56 Прес-служба Державної служби з питань інвалідів та ветеранів
28.03.2014 року о 14:00 у Клубі Кабінету Міністрів України (м. Київ, вул. Інститутська, 7, кім. №206,) перший заступник Голови Державної служби з питань інвалідів та ветеранів Володимир Сіроштан візьме участь у прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України на тему: «Соціальний та правовий захист інвалідів та ветеранів». Постійна www-адреса статті: http://www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=247151775

 

16.03.2014    В Сочі завершилась Паралімпіада: українці - четверті!

В російському Сочі видовищною церемонією завершились зимові Паралімпійські ігри.
Українська збірна здобула 25 нагород - 5 золотих, 9 срібних та 11 бронзових - і посіла четверте місце в загальнокомандному заліку, пропустивши вперед господарів ігор - збірну Росії, а також збірні Німеччини та Канади
Загальний медальний залік виглядає таким чином:
1 RUS |30 |28| 22| 80
2 GER |9 |5 | 1 | 15
3 CAN |7 |2 | 7 | 16
4 UKR |5 |9 | 11| 25
Найбільший внесок у скарбничку нашої збірної вніс Віталій Лук'яненко - він виборов 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медалі у змаганнях з біатлону та лижних гонках.
Від щирого серця вітаємо наших спортсменів з таким шаленим успіхом та бажаємо не зупинятися на досягнутому і підкорювати нові обрії.

 

21.01.2014    Незрячие парашютисты покоряют небо

Наверное, нет такого человека, который хотя бы раз в жизни не мечтал парить свободно в небе, как птица. Это особенное событие произошло в жизни дончан прошлым летом. Они совершили прыжок с парашютом из самолета в волны Черного моря. С высоты 1100 метров Александр и Галина Пономаревых приехали в Крым в район Карадага и вместе с другими романтиками прошли специальный инструктаж у военного в отставке - Виктора Михайловича (спортивный клуб "Пара-Крым").

Ранее ни Галина, ни Александр парашют в руках не держали. Правда, со спортом дончанин раньше дружил - в детстве занимался борьбой. За полтора часа до вылета к ним прикрепили парашюты и рассказали о внештатных ситуациях, которые могут возникнуть, и как их "разруливать".

/i/bank/небо.jpg

 

01.01.2014    Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» вітає співвітчизників з Новим 2014 роком та зі світлим Різдвом Христовим!

Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» вітає співвітчизників  з Новим 2014 роком та зі світлим Різдвом Христовим! Бажаємо Вам міцного здоров'я та радості, щастя та благополуччя, впевненості у власних силах і творчого натхнення, любові та злагоди! Нехай збуваються всі Ваші мрії, нехай Вам щастить у всіх справах, удача та успіх завжди крокують поруч! Залишайтеся з нами!

 

21.12.2013    У «Мистецькому Арсеналі» провели перший аукціон творчих робіт дітей з особливими потребами

У Києві пройшла виставка-аукціон, кошти від якої підуть на створення відділення денного догляду за дітьми-інвалідами в Білій Церкві. Як зазначила Міністр соціальної політики Наталія Королевська, проведення подібного заходу в День святого Миколая дуже символічно, оскільки це свято символізує любов і увагу до дітей. «Сьогодні ми з нашим партнером – Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» - провели першу виставку-аукціон творчих робіт підопічних будинків-інтернатів для людей з особливими потребами «Подаруй дитині диво!». Виручені від аукціону кошти підуть на відкриття відділення денного догляду за дітками-інвалідами в Білій Церкві, організованого в рамках соціальних ініціатив Президента України», - сказала вона. Наталія Королевська підкреслила, що такі відділення – своєрідні "дитячі садки", де діти з особливими потребами можуть навчатися і проходити реабілітацію в денний час. На сьогодні на базі 79 установ сфери управління Мінсоцполітики вже діють подібні денні відділення. Вона зазначила, що перебування дітей з інвалідністю в таких відділеннях дає можливість їхнім батькам працювати. «А це означає, що ми не тільки даємо можливість батькам отримувати дохід, а й сприяємо тому, що дітки і далі будуть виховуватися у сім'ях. Адже кількість батьківських відмов від таких дітей скорочується. Таким чином, відділення денного догляду за дітьми-інвалідами – це дуже важливий крок щодо посилення соціального захисту дітей і зміцнення сімей», - сказала вона. Наталія Королевська повідомила, що у подальшому проведення таких виставок-аукціонів стане традицією. За її словами, придбання робіт людей з інвалідністю стимулює їх до творчості. «А творчість для таких людей – це часто сенс життя і одна з небагатьох можливостей реалізувати себе, відчути себе частиною суспільства, поділитися з нами своїми найпотаємнішими мріями і теплом своїх сердець», - зазначила вона.

 

09.12.2013    Новини Львівського обласного осередку ВГО НТІ «Інститут соціальної політики»

3 грудня 2013 року у Міжнародний день інвалідів,  під керівництвом викладача, керівника академгрупи, Голови Львівського осередку ВГО НТІ «Інститут соціальної політики» Заплатинської А.Б. та викладача, заступника директора з корекційно-розвивальної роботи Комунальний заклад Львівської обласної ради спеціальна школа-інтернат «Довіра» Рибак Ю.В., студенти IY курсу групи ШКД - 41 Педагогічного коледжу Львівського Національного Університету імені Івана Франка, підготували та провели заходи для учнів Львівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «Довіра».


 

09.12.2013    Новини Кіровоградського обласного осередку ВГО НТІ «Інститут соціальної політики»

Головою Кировоградського обласного осередку ВГО НТІ «Інститут соціальної політики» Заботкіною Анною Ігорівною та  Комунальним закладом «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради» 03.12.2013 року о 15.00 год. у приміщенні Центру було проведено святкування Міжнародного дня інвалідів. У проведенні свята брали участь вихованці Центру, батьки, працівники Центру, запрошені гості та вихованці обласного центра дитячої та юнацької творчості

 

Архів новин


 разработка и
 создание web сайта