Інтернет-портал Всеукраїнської громадської організації “Наукове товариство Інвалідів «Інститут соціальної політики”

   

 

НОВИНИ

15.11.2014    13-14 листопада 2014 року на базі Інституту корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми ортопедагогіки та ортопсихології».

13-14 листопада 2014 року на базі Інституту корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (м. Київ, вул. Тургенєвська, 8/14) відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми ортопедагогіки та ортопсихології». Відкрили конференцію з вітальними словами до його учасників: Синьов В.М., директор Інституту корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, дійсний член Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор, заступник голови оргкомітету та Шевцов А.Г., доктор педагогічних наук, професор, начальник Управління ліцензування, акредитації та нострифікації Міністерства освіти і науки України, президент ВГО «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» У рамках конференції були проведені: • Семінар на тему «Досвід підготовки кадрів для системи інклюзивної освіти у Чеській республіці»; • Майстер-клас «Арт-терапевтичний тренінг: «прив’язка до успіху»; • Майстер-клас «Практика використання РНП «Гравістат» при реабілітації дітей з органічними ураженнями мозку»; • Круглий стіл на тему «Шляхи створення розвивального середовища та підтримка обдарованих дітей з особливими потребами».

 

10.11.2014    Всеукраїнський семінар «Роль навчально-реабілітаційних центрів у створенні регіонального та корекційно-реабілітаційного освітнього простору для дітей з особливими освітніми потребами»

6-7 листопада 2014 року відбувся Всеукраїнський семінар на тему «Роль навчально-реабілітаційних центрів у створенні регіонального та корекційно-реабілітаційного освітнього простору для дітей з особливими освітніми потребами». Семінар прохдив на базі спеціального навчально-виховного комплексу «Мрія» Деснянського району міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Береттi, 9. Метою семінару було підвищення компетентності фахівців з освіти та реабілітації дітей з обмеженнями життєдіяльності; підвищення компетентності батьків дітей з обмеженнями життєдіяльності щодо роботи різних навчально-реабілітаційних центрів у створенні регіонального та корекційно-реабілітаційного освітнього простору для дітей з особливими освітніми потребами; обмін досвідом у практичній роботі з проблем роботи з дітьми з обмеженнями життєдіяльності.

 

20.10.2014    ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми ортопедагогіки та ортопсихології»

13-14 листопада 2014 року на базі Інституту корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (м. Київ, вул. Тургенєвська, 8/14) відбудеться ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми ортопедагогіки та ортопсихології». На конференції планується обговорення науково-практичних питань за такими напрямами: - новітні технології корекційної навчально-виховної та реабілітаційної роботи з дітьми з порушеннями функцій опорно-рухового апарату; - актуальні проблеми інтегрованого (інклюзивного) навчання дітей та дорослих з порушеннями моторної сфери; - зміст підготовки та перепідготовки фахівців у галузі корекційно-реабілітаційної роботи з особами з порушеннями функцій опорно-рухового апарату; - проблеми професійної реабілітації, створення адаптивних робочих місць та працевлаштування дорослих з порушеннями функцій опорно-рухового апарату; - фізична реабілітація та відновне лікування дітей і дорослих з порушеннями функцій опорно-рухового апарату як складові їх комплексної реабілітації. - розробка та впровадження нових технічних засобів реабілітації та адаптивних технологій для осіб з порушеннями функцій опорно-рухового апарату.

 

15.10.2014    Всеукраїнський семінар «Роль навчально-реабілітаційних центрів у створенні регіонального та корекційно-реабілітаційного освітнього простору для дітей з особливими освітніми потребами»

6-7 листопада 2014 року Всеукраїнська громадська організація "НТІ"Інститут соціальної політики" буде проводити Всеукраїнський семінар на тему «Роль навчально-реабілітаційних центрів у створенні регіонального та корекційно-реабілітаційного освітнього простору для дітей з особливими освітніми потребами». Семінар проводитиметься на базі спеціального навчально-виховного комплексу «Мрія» Деснянського району міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Береттi, 9. Мета семінару: підвищення компетентності фахівців з освіти та реабілітації дітей з обмеженнями життєдіяльності; підвищення компетентності батьків дітей з обмеженнями життєдіяльності щодо роботи різних навчально-реабілітаційних центрів у створенні регіонального та корекційно-реабілітаційного освітнього простору для дітей з особливими освітніми потребами; обмін досвідом у практичній роботі з проблем роботи з дітьми з обмеженнями життєдіяльності. Учасники всеукраїнського семінару: батьки дітей з інвалідністю; керівники та представники обласних та районних департаментів/управлінь освіти, які опікуються питаннями освіти осіб з особливими освітніми потребами; члени громадських організацій та фондів, що працюють у сфері захисту прав осіб з інвалідністю; представники громадських організацій, експерти та фахівці з освіти та реабілітації дітей з обмеженнями життєдіяльності; психологи; соціальні педагоги, студенти вищих навчальних закладів.

 

21.09.2014    Всеукраїнський семінар "Методична допомога батькам,що навчають та виховують дітей з порушенням психофізичного розвитку в умовах інклюзивної форми навчання"

19 та 20 вересня 2014 року у смт Козин Київської області відбувся Всеукраїнський семінар на тему: «Методична допомога батькам, що навчають та виховують дітей з порушеннями психофізичного розвитку в умовах інклюзивної форми навчання» Семінар пройшов за підтримки: 1.Міністерства соціальної політики України 2.Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України Співорганізатори заходу: 1.Інститут обдарованої дитини НАПН України 2.Кафедра ортопедагогіки та реабілітології Інституту корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету (далі – ІКПП НПУ) ім. М. Драгоманова (м. Київ) Мета семінару: визначення наукових основ та практичних способів розв’язання проблеми розпізнання, розвитку, супроводу та підтримки обдарованості у дітей і молоді з обмеженнями життєдіяльності, у тому числі, формування в них успішних життєвих стратегій у сучасному соціумі; обмін досвідом у практичній роботі з проблем роботи з обдарованими дітьми та молоддю з обмеженнями життєдіяльності.

 

08.09.2014    Всеукраїнський семінар "Методична допомога батькам,що навчають та виховують дітей з порушенням психофізичного розвитку в умовах інклюзивної форми навчання"

 19-20 вересня 2014р. Всеукраїнська громадська організація "НТІ"Інститут соціальної політики"  буде проводити Всеукраїнський семінар "Методична допомога батькам,що навчають та виховують дітей з порушенням психофізичного  розвитку в умовах інклюзивної форми навчання".
За  участю:
Міністерство соціальної політики України, Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України, Інститута обдарованої дитини НАПН України, Кафедри ортопедагогіки та реабілітології ІКПП НПУ ім.М.Драгоманова
Мета семінару
: визначення наукових основ та практичних способів розв'язання проблеми розпізнання, розвитку, супроводу та підтримки обдарованості у дітей і молоді з обмеженнями життєдіяльності,у тому числі, формування в них успішних життєвих стратегій у сучасному соціумі та обмін досвідом у практичній роботі з проблемами з обдарованими дітьми та молоддю з обмеженнями життєдіяльності.
Цільова аудиторія семінару: батьки дітей з  особливими потребами, члени громадських організацій та фондів, що працюють у сфері захисту прав осіб з інвалідністю, представники громадських організацій, експерти та фахівці з освіти та реабілітації дітей та молоді з порушеннями психофізичного розвитку.
Місце проведення : Київска обл, Обухівський р-н,смт Козин, вул.Солов'яненка,№369 (ра-н "Конча-заспа"), Конференц-зал культурно-оздоровчого центру  "Пролісок"

 

14.06.2014    Всеукраїнський семінар на тему «Сімейний супровід дітей з порушеннями опорно-рухового апарату в умовах інклюзивної форми навчання»

14-15 червня 2014 року Всеукраїнська громадська організація «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» спільно з Міністерством соціальної політики України, Державною службою з питань інвалідів та ветеранів України провела у м. Миколаїві семінар на тему «Сімейний супровід дітей з порушеннями опорно-рухового апарату в умовах інклюзивної форми навчання».

 

27.05.2014   

Колектив Наукового товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» щиро вітає президента нашої організації Шевцова Андрія Гаррієвича, доктора педагогічних наук, професора з призначенням на посаду начальника управління ліцензування, акредитації та нострифікації Міністерства освіти і науки України!

Члени громадського руху осіб з інвалідністю  бажають Шевцову А.Г. успіхів у цій відповідальній державній діяльності і сподіваються, що і надалі він буде відігравати значну роль у сфері освіти, реабілітації та соціального  захисту дітей та дорослих з інвалідністю.
 

29.04.2014    Наукове товариство інвалідів "Інститут соціальної політики" презентувало унікальні посібники, які допоможуть вчителям та батькам ефективно навчати дітей з особливими потребами

   

Унікальні методичні посібники, які допоможуть вчителям та батькам дітей із інвалідністю (особливо із порушеннями функцій опорно-рухового апарату) ми презентували сьогодні в Києві.

Написання та видання методичних посібників здійснено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» і є результатом проекту № 47389 «Інклюзія дітей з порушеннями опорно-рухового апарату: методична допомога освітянам та батькам». 

У трьох виданнях: «Дитина з порушеннями опорно-рухового апарату в загальноосвітньому просторі», «Сім’я і дитина в умовах інклюзивної освіти», «Студент із порушеннями опорно-рухового апарату в інтегрованому навчальному закладі» – йдеться про спеціалізовану психолого-педагогічну допомогу учням з особливими потребами в інклюзивних школах.

Автори книг адресують їх вчителям, соціальним педагогам, психологам, студентам та батькам дітей з особливими потребами. Доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри ортопедагогіки та реабілітології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Андрій Шевцов каже: «Ці посібники – відповідь на запит вчителів, батьків та інших спеціалістів щодо якості та методології викладання для дітей з інвалідністю. Книги надзвичайно прикладні адже перед написанням, ми провели низку круглих столів, фокус-групи, анкетування та Конференцію, на яких зібрали та систематизували основні запити від майбутніх «споживачів» наших посібників. Можна сказати що запит народив пропозицію»...

   
ЧИТАТИ ДАЛІ

 

20.04.2014    ЩИРО ВІТАЄМО УСІХ ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ ВЕЛИКОДНЯ!


 

Шановні співвітчизники, колеги, друзі!

Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» вітає Вас із Великоднем! Це свято здавна символізує основні людські цінності, якими є віра й турбота про ближніх.

Нехай це свято наповнить Ваші серця світлими почуттями надії й любові, впевненістю у власних силах і творчим натхненням, подарує щастя та добро, радість та спокій, а нашій країні - єдність та мир.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!


 

 

Архів новин


 разработка и
 создание web сайта