Інтернет-портал Всеукраїнської громадської організації “Наукове товариство Інвалідів «Інститут соціальної політики”

   

 

НОВИНИ

20.04.2014    ЩИРО ВІТАЄМО УСІХ ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ ВЕЛИКОДНЯ! Дзвонять дзвони Великодні!  
 Божа Пасха вже сьогодні.
 Лине пісня із небес: Радість всім,
 Христос Воскрес!
 Рік у рік любов Господня
 Творить свято Великодня.
 Маленькі ангели несуть дари з небес:
 Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
 Хай лине у вись передзвін Великодній,
 І кличе молитва душу в політ!
 Хай зійдуть на землю щедроти Господні
 І крила розгорне оновлений світ!
 Хай мир у серці вашому панує,
 Хай ангел Божий щастя вам дарує.
 Ісус Христос – здоров'я шле з небес.
 Христос Воскрес! Воістину Воскрес!


 

11.04.2014    Робоча поїздка президента ВГО НТІ "Інститут соціальної політики" А.Г. Шевцова до Миколаїва

Миколаївське підприємство інвалідів «Літопис» відвідала цікава та значима у багатьох колах людина - Андрій Гаррійович Шевцов, Президент Всеукраїнської громадської організації НТІ "Інститут соціальної політики", доктор педагогічних наук, професор, завідуючий кафедрою ортопедагогіки і реабілітації Національного педагогічного університета ім. М. Драгоманова.
Детальніше тут: Смотреть видео на Ю-тубе

 

07.04.2014    Людей з інвалідністю оздоровлюватимуть на материковій частині України

Про це нещодавно заявила Міністр соціальної політики Людмила Денісова, відповідаючи на запитання регіональних ЗМІ. Відтепер оздоровлення громадян, зокрема й інвалідів, відбуватиметься в санаторіях та оздоровницях, що розташовані на материковій частині України.

“Більшість санаторіїв, що знаходяться на території Криму, вже націоналізовані, так званою, новою владою. Тому відпочивати і проходити лікування наші громадяни будуть виключно на материковій території України. Ті українці, які зараз знаходяться в санаторіях в Криму, зможуть добути до закінчення путівки”, – сказала Людмила Денісова.

Міністр наголосила, що найбільше в цій ситуації постраждали діти та інваліди-спинальники. Мова йде про дитячий оздоровчий центр “Артек” та санаторії для інвалідів в Саках „Пирогово” та імені Бурденка.

Уряд робить все можливе, аби вирішити питання оздоровлення громадян…”, – зазначила Людмила Денісова. Також додала, що інспектуються санаторії, в яких зможуть проходити лікування інваліди. Міністр зазначила, що для цієї категорії громадян отримання державної соціальної допомоги залишилося на тому ж рівні, при цьому проводиться робота з поліпшення умов їхнього перебування у громадських місцях.

За матеріалами Державної служби з питань ветеранів та інвалідів

 

02.04.2014    Все соцвыплаты, пенсии и льготы на 2014 год будут сохранены - Минсоцполитики

Все соцвыплаты, пенсии и льготы на 2014 год будут сохранены и их размер не уменьшится, несмотря на принятую правительством антикризисную программу, заявляет министр социальной политики Украины Людмила Денисова.
Как сообщает пресс-служба Минсоцполитики в среду, 2 апреля, речь идет о 205 тыс. малообеспеченных семей, 13,5 млн. пенсионеров, молодых матерях и других.
"Начисление льгот, социальных пособий будет происходить адресно: если доход семьи составляет менее 1 тыс. 710 грн, - такая семья нуждается в государственной защите", - отметила Денисова.
Она также отметила, что с 17 марта, с момента открытия правительственной "горячей линии", по проблемным вопросам жителей АР Крым и Севастополя поступило 5320 обращений. "Из них более 800 - вопросы сохранения государственных социальных пособий и выплат гражданам полуострова, а также предоставления льгот", - цитирует слова Денисовой пресс-служба. Министр также заверила, что Минсоцполитики делает все возможное, чтобы на территории полуострова осуществлялась выплата пенсий и других социальных пособий. "Крым и Севастополь остаются территорией Украины, а его жители - гражданами Украины. Те, у кого остался украинский паспорт, так же будут получать назначенные им помощи", - подчеркнула Денисова.
По материалам korrespondent.net
http://korrespondent.net/business/economics/3343146-vse-sotsvyplaty-pensyy-y-lhoty-na-2014-hod-budut-sokhraneny-mynsotspolytyky

 

28.03.2014    Тема сьогоднішньої прямої лінії КМУ: "Соціальний та правовий захист інвалідів та ветеранів"

28.03.2014 | 11:56 Прес-служба Державної служби з питань інвалідів та ветеранів
28.03.2014 року о 14:00 у Клубі Кабінету Міністрів України (м. Київ, вул. Інститутська, 7, кім. №206,) перший заступник Голови Державної служби з питань інвалідів та ветеранів Володимир Сіроштан візьме участь у прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України на тему: «Соціальний та правовий захист інвалідів та ветеранів». Постійна www-адреса статті: http://www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=247151775

 

16.03.2014    В Сочі завершилась Паралімпіада: українці - четверті!

В російському Сочі видовищною церемонією завершились зимові Паралімпійські ігри.
Українська збірна здобула 25 нагород - 5 золотих, 9 срібних та 11 бронзових - і посіла четверте місце в загальнокомандному заліку, пропустивши вперед господарів ігор - збірну Росії, а також збірні Німеччини та Канади
Загальний медальний залік виглядає таким чином:
1 RUS |30 |28| 22| 80
2 GER |9 |5 | 1 | 15
3 CAN |7 |2 | 7 | 16
4 UKR |5 |9 | 11| 25
Найбільший внесок у скарбничку нашої збірної вніс Віталій Лук'яненко - він виборов 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медалі у змаганнях з біатлону та лижних гонках.
Від щирого серця вітаємо наших спортсменів з таким шаленим успіхом та бажаємо не зупинятися на досягнутому і підкорювати нові обрії.

 

21.01.2014    Незрячие парашютисты покоряют небо

Наверное, нет такого человека, который хотя бы раз в жизни не мечтал парить свободно в небе, как птица. Это особенное событие произошло в жизни дончан прошлым летом. Они совершили прыжок с парашютом из самолета в волны Черного моря. С высоты 1100 метров Александр и Галина Пономаревых приехали в Крым в район Карадага и вместе с другими романтиками прошли специальный инструктаж у военного в отставке - Виктора Михайловича (спортивный клуб "Пара-Крым").

Ранее ни Галина, ни Александр парашют в руках не держали. Правда, со спортом дончанин раньше дружил - в детстве занимался борьбой. За полтора часа до вылета к ним прикрепили парашюты и рассказали о внештатных ситуациях, которые могут возникнуть, и как их "разруливать".

/i/bank/небо.jpg

 

01.01.2014    Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» вітає співвітчизників з Новим 2014 роком та зі світлим Різдвом Христовим!

Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» вітає співвітчизників  з Новим 2014 роком та зі світлим Різдвом Христовим! Бажаємо Вам міцного здоров'я та радості, щастя та благополуччя, впевненості у власних силах і творчого натхнення, любові та злагоди! Нехай збуваються всі Ваші мрії, нехай Вам щастить у всіх справах, удача та успіх завжди крокують поруч! Залишайтеся з нами!

 

21.12.2013    У «Мистецькому Арсеналі» провели перший аукціон творчих робіт дітей з особливими потребами

У Києві пройшла виставка-аукціон, кошти від якої підуть на створення відділення денного догляду за дітьми-інвалідами в Білій Церкві. Як зазначила Міністр соціальної політики Наталія Королевська, проведення подібного заходу в День святого Миколая дуже символічно, оскільки це свято символізує любов і увагу до дітей. «Сьогодні ми з нашим партнером – Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» - провели першу виставку-аукціон творчих робіт підопічних будинків-інтернатів для людей з особливими потребами «Подаруй дитині диво!». Виручені від аукціону кошти підуть на відкриття відділення денного догляду за дітками-інвалідами в Білій Церкві, організованого в рамках соціальних ініціатив Президента України», - сказала вона. Наталія Королевська підкреслила, що такі відділення – своєрідні "дитячі садки", де діти з особливими потребами можуть навчатися і проходити реабілітацію в денний час. На сьогодні на базі 79 установ сфери управління Мінсоцполітики вже діють подібні денні відділення. Вона зазначила, що перебування дітей з інвалідністю в таких відділеннях дає можливість їхнім батькам працювати. «А це означає, що ми не тільки даємо можливість батькам отримувати дохід, а й сприяємо тому, що дітки і далі будуть виховуватися у сім'ях. Адже кількість батьківських відмов від таких дітей скорочується. Таким чином, відділення денного догляду за дітьми-інвалідами – це дуже важливий крок щодо посилення соціального захисту дітей і зміцнення сімей», - сказала вона. Наталія Королевська повідомила, що у подальшому проведення таких виставок-аукціонів стане традицією. За її словами, придбання робіт людей з інвалідністю стимулює їх до творчості. «А творчість для таких людей – це часто сенс життя і одна з небагатьох можливостей реалізувати себе, відчути себе частиною суспільства, поділитися з нами своїми найпотаємнішими мріями і теплом своїх сердець», - зазначила вона.

 

09.12.2013    Новини Львівського обласного осередку ВГО НТІ «Інститут соціальної політики»

3 грудня 2013 року у Міжнародний день інвалідів,  під керівництвом викладача, керівника академгрупи, Голови Львівського осередку ВГО НТІ «Інститут соціальної політики» Заплатинської А.Б. та викладача, заступника директора з корекційно-розвивальної роботи Комунальний заклад Львівської обласної ради спеціальна школа-інтернат «Довіра» Рибак Ю.В., студенти IY курсу групи ШКД - 41 Педагогічного коледжу Львівського Національного Університету імені Івана Франка, підготували та провели заходи для учнів Львівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «Довіра».


 

Архів новин


 разработка и
 создание web сайта